За хабар і службове підроблення судитимуть міліціянта
Сб. 24 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

За хабар і службове підроблення судитимуть міліціянта

На Тернопільщині заступника керівника слідчого відділу райвідділу міліції судитимуть за хабар і службове підроблення.

Untitled-23– Правоохоронець підробив процесуальні документи у кримінальному провадженні стосовно місцевого чиновника, і щоб того не притягли до кримінальної відповідальності вимагав хабар – дві тисячі доларів США, – повідомляють у прес-службі прокуратури Тернопільської області. –

Нечистого на руку заступника начальника райвідділу викрили після отримання половини обумовленої суми хабара – тисячі доларів США. Наразі  обвинуваченого із займаної посади звільненили. А прокуратура Тернопільської області направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч.3 ст. 368 та ч.1 ст. 366 ККУ – одержання неправомірної вигоди та службове підроблення.

Довідково: Санкція ч.3 ст. 368 ККУ передбачає позбавлення волі на термін від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією. Санкція ч.1 ст. 366 ККУ – штраф до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на термін до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)