За кошти благодійників Віденського балу для Тернопільської міської дитячої лікарні придбали обладнання
Вт. 21 Вересня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

За кошти благодійників Віденського балу для Тернопільської міської дитячої лікарні придбали обладнання

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Днями міський голова Сергій Надал спільно з благодійниками передали керівництву Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні два медичних візки для перевезення пацієнтів гематологічного відділу.

В рамках проведення V Благодійного Віденського балу, тернопоняли зібрали понад 20 тис. грн. За словами директора лікарні Андрія Артимовича, медичні візки для перевезення важкохворих пацієнтів гематологічного відділу, які придбали цьогоріч, були вкрай необхідні медперсоналу, адже наразі в закладі на лікуванні знаходиться понад 20 дітей.

«Тернопіль щороку вкладає десятки мільйонів гривень в оновлення матеріальної бази, проведення ремонтних робіт, закупівлю обладнання для медичних закладів. Проте, цих коштів не завжди є достатньо. Тому ми вдячні усім небайдужим тернополянам, підприємцям та меценатам, які долучаються до фінансування та передають необхідне обладнання для потреб наших закладів охорони здоров’я, – зазначає Сергій Надал. – І сьогодні я вкотре дякую колективу «City Life» за те, що вони організовують не лише культурний відпочинок для жителів міста, а й є прикладом соціально відповідального бізнесу, ініціюючи різноманітні благодійні акції та допомагаючи потребуючим. Також щиро вдячний усім небайдужим тернополянам, які долучилися до доброї справи на благо наших дітей».

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)