За місяць жителі Тернопільщини витратили на нові автомобілі $3,5 млн
Пт. 3 Грудня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

За місяць жителі Тернопільщини витратили на нові автомобілі $3,5 млн

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

У жовтні у Тернополі та області зареєстрували 95 нових авто на загальну суму 3,5 млн доларів. Серед цих авто найпопулярнішою моделлю був японський седан Toyota Camry.

Позашляховики та кросовери склали 76% від зареєстрованих у жовтні машин. Авто, що обладнані дизельними двигунами, становили 32% ринку.

Середня вартість кожного автомобіля перевищила 36 500 доларів, якщо не враховувати ціни додаткового обладнання, повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Toyota була найпопулярнішим брендом в регіоні. У жовтні зареєстрували 25 таких автомобілів на суму 1 млн доларів. Седан Toyota Camry став бестселером серед моделей і покрив 8% продажів. Крім нього часто купували Toyota RAV4 і Suzuki SX4.

Загалом у жовтні в Україні зареєстрували 7 850 нових авто на загальну суму 255 млн доларів. Серед цих авто найпопулярнішою моделлю був корейський кросовер Kia Sportage. 

Нагадаємо, впродовж трьох кварталів 2021 року в Тернополі та області зареєстрували 865 нових автомобілів. На покупку цих авто витратили 31 млн доларів, а найпопулярнішою моделлю був кросовер Toyota RAV4.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)