За минулий тиждень у Тернопільській області розпочато провадження по двох гучних кримінальних справах
Вт. 30 Листопадаа 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

За минулий тиждень у Тернопільській області розпочато провадження по двох гучних кримінальних справах

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

За процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури слідчими ТУ ДБР, розташованого у м. Львові, розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою в особливо великих розмірах) стосовно начальника районної ДПІ ГУДПС в Тернопільській області.

Зображення з інтернету

“Слідством встановлено, що начальник ДПІ ГУ ДПС в Тернопільській області вимагав у місцевого підприємця 1 млн грн неправомірної вигоди. За цю суму посадовець обіцяв зменшити розміри штрафних санкцій за порушення податкового законодавства та не скеровувати результати перевірок до правоохоронних органів для реєстрації кримінального провадження. Правоохоронці задокументували одержання неправомірної вигоди посередником, якого затримано в порядку ст.208 КПК України”, – повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.

На даний час посадовцю та посереднику повідомлено про підозру у спосіб, передбачений КПК України. До суду подано клопотання про обрання їм запобіжних заходів у виді тримання під вартою. Заходи з викриття правопорушників здійснювались за оперативного супроводу співробітників СБУ в Тернопільській області.

За процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури слідчим управлінням ГУНП в Тернопільській області в межах досудового розслідування кримінального провадження повідомлено про підозру службовій особі Тернопільської міської ради за ч. 2 ст. 364 КК України.

“Розслідуванням встановлено, що чиновник, перебуваючи на посаді в Тернопільській міській раді та будучи наділеним організаційно-розпорядчими функціями, діючи умисно, використовуючи своє службове становище з метою одержання неправомірної вигоди, вніс до офіційного документа, завідомо неправдиві відомості й таким чином погодив відведення земельної ділянки вартістю понад 1,3 млн грн для будівництва та обслуговування житлового індивідуального будинку, господарських будівель і споруд. Через протиправні дії службової особи порушено вимоги Генерального плану, Плану зонування території м. Тернополя, іншої дозвільної містобудівної документації”, – повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури. 

Відповідно до вимог КПК України подальше здійснення розслідування вказаного кримінального правопорушення буде визначена за детективами НАБУ.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)