За що депутат побив односельця
Чт. 6 Серпня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

За що депутат побив односельця

фото з мережі інтернет
фото з мережі інтернет

Теребовлянською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 1 ст. 126 КК України (умисне завдання удару, побоїв або вчинення інших насильницьких дій, які завдали фізичного болю і не спричинили тілесних ушкоджень). 

Розслідуванням встановлено, що під час зборів жителів багатоквартирного будинку одного з сіл Теребовлянського району Тернопільської області з питань дотримання правил екологічних норм та правил під час водовідведення, депутат сільради спробував завадити своєму односельцю знімати відео цього публічного заходу на мобільний телефон.

Зокрема, висловлюючи вимогу щодо припинення відеозапису зборів на відеокамеру телефону, він наніс місцевому мешканцю удар рукою в ділянку лівої ключиці та ще два удари в ділянку лівого передпліччя та лівого плеча, завдавши при цьому потерпілому фізичного болю.

Читайте також: Премію імені Івана Марчука отримали двоє школярів з Тернопільщини

Депутату повідомлено про підозру у скоєнні злочину за ч.1 ст.126 КК України, розповіли у прес-службі прокуратури Тернопільської області.

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)