За цей вчинок звичайному тернополянину подякували Сергій Притула та лідер гурту "СКАЙ"
Сб. 29 Лютого 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

За цей вчинок звичайному тернополянину подякували Сергій Притула та лідер гурту “СКАЙ”

15726744_1204979659578174_8546146037659317787_nОлег Собчук, лідер гурту “СКАЙ”: “У Вашингтоні де ми давали доброчинний концерт, до мене підійшов хлопчина з Тернополя Taras Klyshtoforskyy який знає навіть друзів моєї родини? дав мені конверт з грошима і сказав, а потім ще й написав:

Олег привіт, ще раз дякуємо за концерт, ви МОЛОДЦІ! хотів додатися в друзі але каже фейсбук що в тебе їх і так вже забагато і не хоче мене додати ? . За гроші я тобі на 100% довіряю і знаю що ти є дуже хороша людина, так що можеш навіть не звітувати де вони і куди пішли, ви знаєте кому їм там треба, хлопці там мерзнуть в окопах так що вони їм точно там більше потрібні ніж мені тут… ще раз дякуємо за концерт передавай Столярчукам ВЕЛИКИЙ ПРИВІТ ?)

Читайте також: У Тернополі вперше з часів СРСР освітили цю вулицю (фотофакт)

Столярчукам привіт передам! Sorry Звітую всеодно:)
Тарас твої гроші я передав Сергій Притула якому величезний Respect за те, що він робить для наших хлопців на передовій(який є моїм давнім хорошим другом)нище показано що саме за них було придбано. Дякую тобі та усім не байдужим українцям тут в Україні і за кордоном(а таких Слава Богу дуже багато) за активну допомогу і “практичний” патріотизм!
В єдності наша сила!
Слава Україні!”
Загрузка...Loading...