За замах на контрабанду засуджено жителя Тернопільщини
Вт. 26 Січня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

За замах на контрабанду засуджено жителя Тернопільщини

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Вироком Самбірського міськрайонного суду Львівської області жителя Тернопільщини визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 201 КК України (закінчений замах на контрабанду).

“Процесуальне керівництво та підтримання публічного обвинувачення в суді у кримінальному провадженні забезпечувала Тернопільська обласна прокуратура. Слідством встановлено, що чоловік за попередньою домовленістю з іншою особою, з приховуванням від митного контролю намагався переправити через державний кордон України «Часослов», виданий у 1861 році в Успенській Лаврі у Почаєві. Однак, в зоні митного контролю міжнародного автомобільного пункту пропуску «Шегині» перевізник був виявлений працівниками місцевої митниці та Управління СБУ в Тернопільській області, якими забезпечувався оперативний супровід у справі. Вироком суду організатору злочину призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з іспитовим терміном 2 роки. Предмет контрабанди повернуто державі”, – повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.

Нагадаємо, що у вересні 2020 року Городоцьким районним судом Львівської області виконавець злочину – перевізник засуджений до покарання у виді штрафу в розмірі понад 100 тис грн в дохід державного бюджету.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)