Завжди у формі: тернопільські рятувальники провели тактико-спеціальні навчання
Пн. 25 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Завжди у формі: тернопільські рятувальники провели тактико-спеціальні навчання

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

У  Тернополі, на базі торгівельно-готельного комплексу «GOLDEN RING», відбулись тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної пожежі, за участю сил та засобів Тернопільського гарнізону Управління ДСНС України у Тернопільській області.

Захід організовано з метою тренування особового складу пожежно-рятувальної служби щодо ліквідації пожеж на об’єктах з масовим перебуванням людей, а також для відпрацювання дій працівників об’єкту щодо своєчасного оповіщення про пожежу, евакуації відвідувачів, забезпечення збереження матеріальних цінностей та запобігання поширенню вогню.

Згідно тактичного задуму, в одному з готельних номерів, на третьому поверсі торгівельно-готельного комплексу внаслідок короткого замикання електромережі виникла пожежа. Орієнтовна площа загорання становила 32 м.кв. Вогонь швидко набирав обертів, існувала загроза його розповсюдження на інші приміщення. Черговим персоналом про подію було повідомлено Службу порятунку та сповіщено керівництво об’єкту.

За лічені хвилини до місця події прибули бійці ДСНС. До участі в навчаннях було залучено 35 чол. особового складу та 6 одиниць спеціальної та пожежно-рятувальної техніки.

Під час тренувальної операції рятувальники здійснили розвідку, провели бойове розгортання, проклали магістральні лінії, організували евакуацію персоналу та відвідувачів і з допомогою автодрабини евакуювали умовного потерпілого з балкону третього поверху, здійснили локалізацію та подальшу ліквідацію умовної пожежі.

За словами керівника навчань, тренування пройшло успішно, рятувальники довели свою готовність діяти за призначенням.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)