"Здоров'я дитини не повернеш", – на Тернопільщині дівчині під час видалення апендициту пошкодили інший орган
Вт. 7 Грудня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

“Здоров’я дитини не повернеш”, – на Тернопільщині дівчині під час видалення апендициту пошкодили інший орган

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Як розповіла у Ольга Берідзе, під час видалення апендициту її дочці пошкодили сечовий міхур, пише сайт Тернополяни.

За словами жінки, операцію провели у Кременецькому хірургічному відділенні 2 серпня. Згодом дівчинка почала скаржитися на болі у боці. Мама одразу звернулася до лікаря, який проводив видалення. Чоловік ніяких патологій не виявив. Правду жінці вдалося з’ясувати у іншому медзакладі.

“На другий день в Рівному лікарі були шоковані проведенням операції, адже надрізи були зроблені занадто низько і при операції лікарем був травмований сечовий. Це викликало вже існуючі наслідки і проблеми. Наразі моя дочка лікується”, – поскаржилась пані Ольга.

Зазначимо, що у коментарях під дописом ще декілька людей розповіли про невдалі операції за участі цього ж лікаря.  “Дуже прикро читати таку сумну історію. Мене також оперував цей лікар, не апендицит правда, давно вже було. Могло б бути краще… Наразі бажаю швидшого одужання Вашій дочці”, – написала Катерина Тарковська.

Ще одна кременчанка поділилась своєю історією. Жінка заявила – ледь не відправилась на той світ через цього хірурга. “Мене теж в 2017 році прооперував цей горе-професіонал. Тримав під контролем до останнього, на скарги не реагував… Чоловік ледве довіз до Рівного, де мені вже рятували життя, адже на момент поступання в лікарню Рівного мені сказали після обстеження: ще два дні і могла бути кишкова непрохідність, або летальний випадок… Після того було ще дві операції, довга боротьба за життя і за його повноцінність терміном в 2 роки в Рівному і Тернополі”, – розповіла Анелія Франковська.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)