Здоров`я та безпека виборців - на першому місці, - Володимир Труш
Чт. 5 Серпня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Здоров`я та безпека виборців – на першому місці, – Володимир Труш

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Під час голосування всі мешканці області повинні дотримуватися протиепідемічних вимог. На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш під час засідання комісії ТЕБ НС.

«Вибори будуть проходити в особливих умовах, в час пандемії COVID-19. Тому дуже важливо, щоб голосування пройшло максимально безпечно. Я звертаюся до всіх жителів області з проханням не ігнорувати заходи безпеки. Маски, антисептики, соціального дистанція – іншого рецепту просто немає. Також дуже прошу мінімізувати час перебування у приміщенні для голосування. Не ігноруйте ці прості правила, адже через кілька тижнів будемо мати нові спалахи захворювання», – наголосив голова ОДА.

Епідеміологи рекомендують для здійснення голосування використовувати особисту ручку. А після виходу з приміщення для голосування залишити одноразові рукавички, інші одноразові засоби індивідуального захисту в контейнерах/урнах для централізованого збору та утилізації використаних засобів індивідуального захисту. 

Нагадаємо, на вході до виборчої комісії обов’язково мають бути обладнані місця із спиртовмісними дезінфікуючими засобами для рук та інформаційні матеріали щодо протиепідемічних заходів. Біля входу та у приміщеннях для голосування необхідно нанести розмітку, що вказує на необхідність дотримання фізичної дистанції у 1-1,5 метра. Кількість людей, які перебувають на дільниці, має бути обмежена.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)