Жителі Тернопільщини на грудяї "пригріли справжню зміюку" (фото)
Пн. 26 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Жителі Тернопільщини на грудяї “пригріли справжню зміюку” (фото)

Костянтин Лефтер, терорист
Костянтин Лефтер, терорист

21-річний уродженець  м. Горлівка Костянтин Лефтер у 2014 році прибув на Тернопільщину як вимушений переселенець із району проведення антитерористичної операції.

У Теребовлі його прихистила адміністрація місцевого училища, поселивши зловмисника у гуртожитку, а волонтери допомогли йому із облаштуванням побуту.  Однак, вже на початку 2015 року Лефтер повернувся на Донбас та добровільно вступив до складу бригади «Восток», військової частини № 06818 1-го армійського корпусу  народного ополчення Міністерства оборони так званої «ДНР».

З травня 2015 року Костянтин Лефтер бере безпосередню участь у бойових діях проти підрозділів Збройних Сил України та правоохоронних органів, які проводять АТО.

Читайте також: На ринок Тернополя виходять польські фірми

Наразі обвинувальний акт за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України скеровано до суду для розгляду по суті, а обвинувачений перебуває у державному розшуку.

Громадяни, котрим стало відомо про перебування Костянтина Лефтера на території області, можуть повідомити про це на телефон довіри УСБУ в Тернопільській області 52-90-00, або на гарячу телефонну лінію УСБУ  (067) 352-31–00 чи надіслати інформацію на електронну скриньку Управління usbu_ter@ssu.gov.ua.

 


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)