Жодної підстави підвищувати тарифи для населення немає і не буде
Ср. 27 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Жодної підстави підвищувати тарифи для населення немає і не буде

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Завдяки ініціативі президента Володимира Зеленського по встановленню річних тарифних пропозицій кожен українець може отримувати газ за ціною, яка є значно нижчою, ніж на європейському ринку газу.
Про це розповіли сьогодні під час брифінгу директор департаменту архітектури, містобудування, ЖКГ та енергозбереження ТОДА Володимир Харченко та заступниця директора департаменту, начальниця управління архітектури, містобудування, ЖКГ та енергозбереження ТОДА Софія Близюк.
— Хоча ціна газу зростає у Європі рекордно і досягає вже рівнів вище 800 доларів за тисячу кубометрів і може досягнути рівня і 1000 доларів за тисячу кубометрів через деструктивні дії Газпрому, для українців газ забезпечується за значно нижчою ціною. Суми в платіжках мають бути не більше, ніж розраховано на основі річних тарифних пропозицій, – розповідає Софія Близнюк.
Державний Нафтогаз пропонує як для побутових споживачів, так і для виробників тепла і гарячої води по всій країні абсолютно доступні умови для отримання газу:
– Для побутових споживачів діє річна пропозиція ціни газу 7,96 грн за кубометр. Якби цієї пропозиції не було, ціна на сьогодні сягала б вже 18-20 грн за кубометр газу.
– А для підприємств теплокомуненерго Нафтогаз пропонує трирічні контракти з ціною 7,42 грн за кубометр на перший рік.
— Держава підтримує громадян – тим, хто дійсно потребує соціальної підтримки, надаються субсидії на оплату комунальних послуг. Верховна Рада збільшить видатки на субсидії цього року – щоб стабільно пройти опалювальний сезон. Водночас підприємствам теплопостачання держава допоможе розібратися з накопиченими боргами за енергоносії,- зазначив Володимир Харченко.
Стан технічної підготовки до опалювального сезону цілком нормальний – наразі підготовлено вже понад 80% будинків. Підготовка об’єктів теплопостачання відповідає рекомендованим показникам

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)