Житель Тернопільщини власноруч створив унікальний позашляховик “Україна”
Вт. 25 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Житель Тернопільщини власноруч створив унікальний позашляховик “Україна”

На реалізацію мрії пішло кілька років та понад 25 тисяч доларів. Новостворений автомобіль важить 4,5 тонни, розвиває швидкість 90 км/годину, а його потужність можна оцінити у 150 кінських сил.

Житель Збаража, що на Тернопільщини, Юрій Кордупель власноруч сконструював позашляховик “Україна”, повідомляє “Файне місто”.

Власник унікального транспорту розповідає, що працює автомайстром. Ідея зібрати власноруч позашляховик прийшла до нього саме під час роботи. Збутися задуманому Юрію допоміг товариш Іван Коруна.

“Я саме переробляв товаришу ВАЗ. Він показав мені фото автомобіля “Булат”, а в Киргизії схожий автомобіль люди самі зробили. На той час у мене була ГАЗель. Її я обміняв на ГАЗ-66 та використав як прототип для свого авто. Транспорт повністю на ходу. Має люк, камери заднього виду”, – розповідає Юрій Кордупель.

“Створення позашляховика обійшлося без заводських деталей. До металу потрібно мати чуття, у нього потрібно душу вкласти”, – додає Іван Коруна.

До слова, це не перша робота Юрія Кордупеля. Загалом автомайстер уже зібрав три автомобілі: дорослий та дитячий Baggi та позашляховик “Україна”. На досягнутому зупинятися не планує.

 


Джерело: Діло
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)