Жителі Тернопільщини за місяць купили нових автомобілів на $3,6 млн
Чт. 26 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Жителі Тернопільщини за місяць купили нових автомобілів на $3,6 млн

Минулого місяця у Тернополі та області зареєстрували 105 нових автомобілів. На покупку цих авто у регіоні, в автосалонах, витратили 3,6 млн доларів, а найпопулярнішою моделлю був кросовер Toyota RAV4.

Позашляховики та кросовери склали 80% від зареєстрованих у серпні автомобілів. Дизельними двигунами були обладнані 30% машин. Середня ціна кожного автомобіля склала 34 000 доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання, – йдеться у повідомленні сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішою маркою у регіоні була Toyota. За місяць придбали понад 20 таких автомобілів на суму 830 000 доларів. 

Кросовер Toyota RAV4 отримав найбільшу кількість продажів у регіоні і покрив 8% продажів. Крім нього часто купували Volkswagen Touareg і Renault Duster.

Загалом в Україні зареєстрували 8 450 нових автомобілів. На покупку цих авто витратили 266 млн доларів. Продажі нових авто зросли на 20%, порівняно з серпнем 2020 року.

Нагадаємо, у липні у Тернополі та області зареєстрували 110 нових автомобілів на загальну вартість 3,7 млн доларів. Тоді найпопулярнішим брендом була також Toyota, а найпопулярніша модель – Toyota RAV4.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!