Жителі Тернополя продовжують потерпати від рук аферистів
Чт. 17 Червня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Жителі Тернополя продовжують потерпати від рук аферистів

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Тернополяни самостійно допомагають пройдисвітам спустошувати свої електронні гаманці й коли виявляють спустошенні банківські рахунки за допомогою звертаються до працівників поліції.

Спочатку аферист надіслав тернополянці неправдиве повідомлення про заблокування рахунку. У змісті сповіщення зазначив, що аби активувати рахунок необхідно зателефонувати за вказаним номером телефону й повідомити код, який надійшов на мобільний телефон тернополянки. Жінка не думаючи про наслідки зв’язалася з псевдобанкіром й допомогла йому спустошити свій електронний гаманець. В результаті шахрай збагатився на 13 000 гривень.
Відомості про подію працівники поліції внесли в ЄРДР відповідно до ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України.
Правоохоронці наголошують мешканцям Тернопілля бути уважними та пам’ятати: працівники банку не телефонують клієнтам, щоб дізнатися інформацію про пароль та особисті дані. У разі такої ситуації і коли названий працівник дзвонить зі звичайного номера мобільного телефону, завершуйте розмову і передзвоніть на гарячу лінію фінустанови та уточніть деталі.
Ніколи нікому не повідомляйте свої персональні дані телефоном. Особливо це стосується цифрових кодів з SMS-повідомлень банку, puk-кодів з картки.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)