Жителя Тернопільщини засуджено за посягання на територіальну цілісність і недоторканість України
Ср. 27 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Жителя Тернопільщини засуджено за посягання на територіальну цілісність і недоторканість України

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Житель Тернопільщини спільно з іншими особами організував та провів у м. Маріуполі псевдореферендум щодо відокремлення Донецької області від України.Правоохоронцями  встановлено, що у травні 2014 року, перебуваючи у приміщенні місцевої районної державної адміністрації, де було організовано роботу дільничної виборчої комісії щодо референдуму про відокремлення Донецької області від України, чоловік особисто заповняв звітну документацію, сприяв громадянам у проведенні голосування на зазначеній «виборчій дільниці» та здійснював охорону даного приміщення.  
Оскільки під час досудового розслідування підозрюваний повністю визнав свою провину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення, щиро розкаявся, активно сприяв розкриттю злочину та викриттю інших співучасників, між ним та прокурором укладено угоду про визнання винуватості, яку з обвинувальним актом направлено до суду.
За результатами судового розгляду Іллічівським районним судом м. Маріуполя Донецької області його визнано винним та засуджено до 5 років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з іспитовим строком на 1 рік.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)