Життя тернополян: як від нових цін залежить розмір гаманця?
Чт. 2 Липня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Життя тернополян: як від нових цін залежить розмір гаманця?

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

У Головному управлінні Держстатистики у Тернопільській області оприлюднили порівняльні дані цін на споживчому ринку област за травень 2020р.

Порівняно з попереднім місяцем ціни в області зросли на 0,3%, з початку року на 1,4%, по Україні – на 1,8%. На споживчому ринку області у травні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої в цілому зросли на 1,3%. Найбільше (на 23,5%) подорожчали фрукти. На 5,7–0,4% зросли ціни на яйця, рибу та продукти з риби, борошно пшеничне, овочі, кондитерські вироби з борошна, масло.Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1,3%, у т.ч. тютюнові вироби – на 1,5%, алкогольні напої – на 1,2%.

У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 1,5%, що зумовлено подорожчанням фармацевтичної продукції на 2,1%

Водночас на 4,2–2,1% подешевшали сало, сметана, цукор, макаронні вироби, на 1,1–0,2% – сири, олія соняшникова, м’ясо та м’ясопродукти, кисломолочна продукція, молоко.

Одяг і взуття подешевшали на 2,0%, зокрема, одяг – на 2,6%, взуття – на 1,1%.

Зниження цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 3,9% відбулося в основному за рахунок здешевлення природного газу на 18,6%. Ціни на транспорт знизилися на 2,0% в першу чергу через здешевлення палива і мастил на 8,6%.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)