Живе сама в лісі: на Тернопільщині пенсіонерка-інвалід щодня тягає хмиз і носить воду з джерела
Чт. 27 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Живе сама в лісі: на Тернопільщині пенсіонерка-інвалід щодня тягає хмиз і носить воду з джерела

На Тернопільщині пенсіонерка залишилася сама у хатинці під лісом – щоб вижити жінка щодня тягає хмиз та носить воду.  Про історію інваліда з дитинства пані Яни розповіли у БФ “Каратіс-Бережани”. 

“Живе пані Яна у Жорниськах, що на окраїні міста, під лісом, у хатинці, де, крім світла, немає ніяких умов. Старенька на сьогодні залишилася повністю самотня. Щодня носить воду від джерела за 800 м, щоб мати можливість зготувати їсти. Все літо тягала з лісу сухостій, щоб хоч чимось опалити хату взимку. Аби купити щось їсти, жінка долає 6 кілометрів до магазину у місті. А старечі ноги вже цього не витримують, та й мізерна пенсія не дозволяє купити найнеобхідніше. А крім того, пані Яна ще й інвалід дитинства. Недавно бабуся зі сльозами на очах звернулася у “Карітас” по допомогу. Жалілася, що дуже піднепала. Найгірше, що не може сама порубати отой сухостій, що наносила, а в хаті холодно, та й зима починається, – пишуть на сторінці благодійного фонду.  – Тож, звертаємося до усіх, хто міг би просто зробити добре діло – допомогти бабусі з опаленням”.

Надіємось, історія пані Яни віднайде відгук у чиємось серці, і ця самотня літня жіночка, як і всі, відчує тепло Різдвяних свят. 

Щоб допомогти жінці можна звернутися у Благодійний фонд “Карітас – Бережани”, або ж на за номером фонду – 096 429 1041.


Джерело: Тернополяни
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)