Зі святом Водохреща тернополян привітав директор будівельної компанії «Матла»
Вт. 30 Листопадаа 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Зі святом Водохреща тернополян привітав директор будівельної компанії «Матла»

МатлаСьогодні, 19 січня, ми відзначаємо свято Водохреща (Богоявлення або Йордан) – третє і завершальне велике свято Різдвяно-Новорічного циклу. Зі святом жителів Тернопільщини вітає директор будівельної компанії Матла Андрій Матла.

«Дорогі земляки, прийміть вітання із Святом Водохреща, Богоявленням Господнім, Святим Йорданом. Цей день знаменує величну подію в історії християнства – хрещення Божого Сина, Спасителя світу Ісуса Христа.

Саме у цей день ми традиційно вітаємо один одного та бажаємо бажають здоров’я від цілющої йорданської святої води. Також цього дня посвячується вода у відкритих водоймах і вважається, що вона стає благодатною і цілющою.

З нагоди цього свята хочу всім побажати міцного здоров’я. Нехай цілюща йорданська вода кожному додасть сили.

У цей величний день щиро бажаю, щоб ми очистили свої серця від усього недоброго і наповнили їх любов’ю, миром та великим бажанням бути гідними людьми, українцями, християнами.

Читайте також: У Тернополі запрацювала нова зупинка

У цей день я бажаю вам навіть у найскладніших життєвих ситуаціях не падати духом, сповідувати Божі заповіді, вміти співчувати, бути справедливими, вірними своїм переконанням, служити миру й добру.

Христос Хрещається!»


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)