Змінили прізвище – поміняйте й закордонний паспорт
Нд. 24 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Змінили прізвище – поміняйте й закордонний паспорт

Untitled-17

Після зміни імені чи прізвища потрібно поміняти не лише паспорт громадянина України, а й паспорт громадянина України для виїзду за кордон, – повідомляють в управлінні ДМС у Тернопільській області.

Відповідно до вимог постанови Кабміну №152, закордонний паспорт через місяць після зміни персональних даних визнається недійсним, а відтак перетнути кордон з таким документом стане неможливо. Щоб не виникло таких ситуацій, потрібно не пізніше, ніж через місяць після зміни прізвища, імені чи по-батькові звернутися до центру надання адмінпослуг або до  підрозділу міграційної служби за місцем реєстрації з заявою про обмін і внесення нових персональних даних у паспорт громадянина України, а також у закордонний паспорт.

– Подати заяву на оформлення нового закордонного паспорта можна відразу, як тільки отримаєте внутрішній паспорт із зміненими персональними даними, – кажуть в управлінні ДМС у Тернопільській області. – Якщо цього не зробити, то через місяць міграційники визнають старий документ недійсним, повідомлять про це прикордонників і виїхати за межі України тоді стане неможливо.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)