Знайомтеся, махабунди – легендарні батяри, розбишаки та авантюристи Тернополя

  • 75
    Поширили:

Махабунди

Махабунди

Махабуни– це місцева еліта Тернополя 30х років . Це були вар’яти, навколо яких завжди були авантюри , сміх, застілля та любовні романи. Таку історію розповідає власник тернопільської “Кнайпи” та закладу “Тісто” Руслан Миронов і ділиться нею у соціальних мережах.

Ці легендарні розбишаки любили робити здибанки біля пам’ятника Міцкевичу, а час проводили у місцевих кнайпах, часто з дівчатами (вони це називали- ходити на кавалєрку).

Махабунди були самобутньою субкультурою: власний світогляд, стиль одягу, сленг. Зараз би їх називали Неформалами, Стилягами або Хіпстерами. Махабундські розваги були невибагливими: танці, регіт і багато пива та медовухи.

Заробляли на життя махабунди способами цікавими. Напевно, найбільш трудомістким етапом їхніх заробіток було мізкування з приводу, як менше зробити та при цьому більше заробити.

Добре товаришували з львівськими батярами, з якими вони обожнювали влаштовувати біби(так звані бенкети з великою кількістю алкоголю) після яких вони частенько попадали в галабурди (авантюри).


  • 75
    Поширили:

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ternopillive@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої сторінки у Фейсбук.
Загрузка...

Loading...Далучайтесь до наших спільнот у соцмережах і будьте в курсі усіх актуальних новин Тернопілля!