Зустрічайте… iPhone 7!
Пт. 22 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Зустрічайте… iPhone 7!

У 2016 році планується випуск нового покоління смартфона від корпорації Apple – iPhone 7.

iphone7Повідомляється, що на даний момент представники компанії працюють над створенням телефону, який значно відрізнятиметься від поточного покоління iPhone.

Як відомо, iPhone 7 отримає цілком новий дизайн, завдяки якому він буде відрізнятися від попередника. Крім того, смартфон планують оснастити  захистом від пилу та вологи.

Передбачається, що новинка отримає підтримку безпровідної зарядки — підзарядити батарею телефона можна буде електрикою без використання NFC-чіпа. Товщина iPhone 7 стане меншою приблизно на 1 міліметр, тому важити новинка буде менше, ніж нинішнє покоління. Що стосується операційної системи новинки, то це буде iOS 10, презентація якої повинна відбутися на виставці WWDC 2016 влітку наступного року. За попередньою інформацією, нова прошивка отримає практично повноцінний менеджер завантажень, за допомогою якого можна буде завантажувати і вивантажувати через Safari будь-які файли, включаючи документи, архіви і т.д.

Передбачається також, що iPhone 7 буде мати 8-ядерний процесор, а фронтальна камера – підтримку повноцінної зйомки в FullHD для поліпшення якості селфі. Старт продажу iPhone 7c , iPhone 7 і iPhone 7 Plus заплановано на вересень 2016 року.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)