З'явилася перша фотографія штаму COVID-19 «Омікрон»
Вт. 25 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

З’явилася перша фотографія штаму COVID-19 «Омікрон»

У«Омікрона» набагато більше різноманітних мутацій, ніж у штаму «Дельта». У римському дитячому госпіталі Bambino Gesu вчені першими у світі зробили фотографію нового штаму коронавірусу COVID-19 «Омікрон».

Новий штам COVID-19 дослідники порівняли з варіантом коронавірусу «Дельта», який вже поширився світом, і зазначили, що у «Омікрона» набагато більше різноманітних мутацій, пише Медіа агентство АСС з посиланням на УНІАН.

За відомостями видання, мутації зосереджені в області, яка взаємодіє з клітинами людини.

«…Червоні точки вказують на області з дуже високою мінливістю, помаранчеві вказують на області з високою мінливістю, Жовті вказують на області середньої мінливості, зелені з низькою мінливістю і блакитні з низькою мінливістю. Сіра область – це та область коронавірусу, яка не змінюється», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наявність великої кількості мутацій не обов’язково свідчить про те, що «Омікрон» більш небезпечний, просто він додатково адаптувався до людського виду.

«Подальші дослідження покажуть нам, чи є ця адаптація нейтральною, менш небезпечною чи більш небезпечною», – підкреслили дослідники.


Джерело: acc.cv.ua
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)